نکات زیبایی Beauty9 برای پوست و مو زرق و برق دار
9 نکته زیبایی در مورد پوست و مو زرق و برق دارSuparna Trikha | بروزرسانی شده: 30 آوریل 2018 14:39 ISTTweeterfacebookReddit
9 نکته زیبایی برای پوست و مو زرق و برق دار
آیا پوست شما شفاف تر و نرم تر از آن است؟ آیا موهای شما می تواند ابریشمی ، قوی تر و حجم دهنده باشد؟ همه اینها بدون اینکه بخواهید هزاران روپیه خرج کنید سالن در کنار شماست؟ بله کاملا! من صدها زن جوان را پیدا می کنم که به دنبال راه حل های ناامید کننده برای مشکلات پوستی و موی خود هستند و از من انتظار دارند که گره جادویی ام را موج بزنند و مسائلشان را یک شبه حل نمایم و آنها را دگرگون کنم. من دوست دارم تعهد کنم اما حقیقت این است که طبیعت یک شبه شکوفا نمی شود. قبل از اینکه شکوفا شود شکوه و شکوه و عظمت خود را نشان می دهد ، باید کوچکترین دانه گیاه نیز کاشت ، پرورش و مراقبت شود. اگرچه ما در دنیایی از "اینستا" یا گزینه های فوری زندگی می کنیم ، بعضی از موارد با آنها بازی نمی شود.

با برگزاری فصل جشن در گوشه و کنار - دورگا پویا ، کارواچاوت ، دیوالی و مهمانی ها و جشن های بی پایان که با آن می گذرد ، پوست و مو باید سالم و خیره کننده به نظر برسند. در این مقاله برخی از دستور العمل های INSTA (اعم از جادویی و طبیعی) را که برای کار تضمین شده اند و نتایج خارق العاده ای را به پوست و مو مرده به نظر می رسانید ، بیان کرده ام. بنابراین این جادوها را در ظاهر جشن خود بیدار کرده و از آنها بپیوندید. برای پوستی کسل کننده ، روغنی و ترکیبی

پوست را با ماست یخ زده ماساژ داده و مقداری شکر را به همراه آن بپاشید. حالا نیمی از پرتقال را بگیرید و به آرامی خرد کنید تا دانه ها ذوب شوند. صورت را با آب یخ زده بشویید و تفاوت آن را ببینید.

2. برای پوستی کسل کننده ، خسته و خشک

پوست را با پاپایا ماساژ دهید. سپس با مخلوط کردن جو و عسل به همراه کمی شیر سرد یک اسکراب درست کرده و پوست آنرا پاک کنید. با شیر یخ و آب سرد بشویید و پت را خشک کنید.
پوست پاپایا
3. از موهای سرخ شده رنج می برید؟

این اسپری ساده ، سریع و آسان را امتحان کنید. برش های دو لیمو را برداشته و در دو فنجان آب تفت دهید تا نصف مقدار آن کم شود. مایع را درون یک بطری اسپریتز بریزید و روی موهای خود اسپری کنید. نه تنها یک براق طبیعی فوق العاده وجود خواهد داشت بلکه موهای ساکن و ساکن نیز از بین خواهد رفت!

4- برای رنگ طبیعی مو

اگر در موهای خود رنگ قهوه ای قهوه ای دارید و وقت لازم برای حنا زدن یا رنگ آمیزی آن را ندارید ، چند عدد گلاب رزماری را از قفسه آشپزخانه برداشته و در 2 فنجان آب به همراه 2 قاشق چای خوری سیاه بجوشانید تا کم شود. به نصف مقدار با 1/4 گرم شامپو مخلوط کنید و هر بار شامپو بزنید ، از این مخلوط استفاده کنید. شامپو را حدود 15 دقیقه در موهای خود بگذارید و تفاوت آن را مشاهده کنید.
چای برای موهای خوب
5- برای پشت صاف

برنامه ریزی برای پوشیدن یک بلوز کمر ، لباس بدون پشت و یا چلی ، اما وقت ندارید برای یک اسکراب بدن مراجعه کنید تا یک کمر صاف را نشان دهد؟ در اینجا یک روش درمانی سریع خانگی ارائه شده است. 1 فنجان نمک دریایی برداشته و آن را با نصف فنجان روغن زیتون مخلوط کنید. 5 قطره روغن چوب صندل را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. در یک ظرف نگهداری کنید و قسمت هایی از بدن خود را که می خواهید ریخته شود ، پاک کنید. با یک حوله مرطوب پاک کنید.

6. برخورد با کیسه های زیر چشم و دایره های تاریک

از کیسه های چای بابونه استفاده کنید و آنها را در فریزر نگه دارید. نیمی از خیار را رنده کرده و در اطراف ناحیه چشم ماساژ دهید و به مدت 10 دقیقه با کیسه های چای روی چشم خود دراز بکشید. یک تفاوت فوری در نحوه نگاه و احساس چشمانتان پیدا خواهید کرد.

7. آسانسور صورت فوری

صورت خود را با آب یخ بشویید یا به راحتی مکعب یخ را با یک قاشق غذاخوری عسل روی صورت مالش دهید. یک سفیده تخم مرغ را بزنید تا قله و قلم مو را بر روی پوست خود بکشید و بگذارید خشک شود. کشش را در پوست احساس خواهید کرد. صورت را با آب سرد یخی بشویید.
سفیده تخم مرغ برای پوست عالی
8- چشمان خسته؟

ساعات طولانی در محل کار ، سپس خرید و سازماندهی امور برای فصل جشن می تواند خسته کننده باشد. من به شما پیشنهاد می کنم این شستشوی چشم شگفت انگیز را ایجاد کنید که باعث می شود فوراً احساس شست و شو شوید. آب بهار یخ زده را در یک کاسه بریزید و چند قطره گلاب ، 2-3 قطره عسل اضافه کنید و یک چشم را درون آن غوطه ور کنید. همچنین می توانید چشم خود را کمی باز کرده و سپس ببندید. مایع را دور بریزید و همان آب را برای چشم دیگر درست کنید و روند را تکرار کنید. پس از این ، چشمان را با آب معدنی سرد پاشیده کنید. ممکن است مدتی قرمزی کمی وجود داشته باشد ، اما به زودی از بین خواهد رفت و چشمان شما در عرض چند دقیقه احساس طراوت خواهد کرد.

9. مراقبت سریع مو

آیا زمان شامپو کردن و دم کردن موهای خود را حتی اگر روغنی باشد ، ندارید؟ خوب ، عرق نیست. تالک و پودر آملا را بر روی موی خود بپاشید و موها را روی سر خود بریزید و از روی ناحیه گردن تا نکات آن را برساند .حالا موهای خود را به عقب بریزید و موهایتان را که موهای فاقد روغن است بزنید در چند دقیقه بکشید!

بنابراین این فقط چند مورد از دستور العمل های زیبایی "اینستا" پنهانی من است. از آنها استفاده کنید و لذت ببرید اما هرگز آنها را برای رژیم منظم مراقبت از پوست و مو جایگزین نکنید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالعات تخصصی کانی‌شناسی ایران گروه مهندسان طرح و نقش آدر لینک باکس جهانگردی Jasmine رسانه خبر نرم افزار